Існує багато варіантів як справний телефон перетворити у купу непотребу. Кинути об асфальт,  колоти горіхи, переїхати машиною, втопити і т.д. Іноді з такого пошкодженого пристрою необхідно добути інформацію. Нижче я опишу як відбувається відновлення інформації з розбитого телефону на прикладі SONY XPERIA

В даній статі розглядається деструктивне відновлення інформації. Тобто цікавить тільки інформація з телефону. Хоча теоретично його можна відремонтувати, оскільки роботи проводяться на промисловому обладнанні.

Знімаємо кришку корпуса, видаляємо батарею, відключаємо всі шлейфи з плати, відкручуємо гвинти які кріплять плату до корпусу, знімаємо плату. Демонтуємо 2  камери з плати.

Серед всього заліза яке ми отримали нас цікавить тільки плата

Демонтуємо кришку, що екранує групи елементів на платі.

Випаюємо мікросхему пам’яті eMMC

Наша мікросхема це THGBM5G6A2JBAIR. THGBM5G6A2JBAIR – це 8-Гігабайтовий модуль e-MMC, розміщений у корпусі BGA153. У цьому корпусі використовуються розширені TOSHIBA NAND флеш елементи та мікросхеми контролерів, зібрані у вигляді багатошарового модуля. THGBM5G6A2JBAIR має промисловий стандартний MMC-протокол для зручного використання. Схема виводів цієї мікросхеми наступна:

Ставимо мікросхему в панельку програматора та копіюємо вмістиме в файл образ.

Після читання файл образ мікросхеми пам’яті відкривається апаратно-програмним комплексом як звичайний диск з розбивкою EFI GPT

Серед усіх логічних дисків даного образу нас цікавить тільки userdata/data та userdata/media. userdata/media тут наші фотографії з камери

А в userdata/data наша телефонна книга contacts2.db в форматі SQL Lite.

З допомогою менеджера баз даних відкриваємо нашу базу.

Оскільки це реляційна база даних то для отримання потрібної нам інформації про контакти, витягуємо її  з допомогою SQL – запиту. Далі з допомогою сервісів наприклад Google.Контакти імпортуємо на новий пристрій. Щоб уникнути таких кроків не забуваємо влючати синхронізацію контактів на мобільному пристрої.

Якщо у Вас сталась така халепа звертайтесь в компанію https://datarecovery.org.ua/contacts/ і ми Вам допоможемо повернути Ваші дані.