Відновлення даних з жорсткого диску (HDD 3,5”) – це процес відновлення втрачених файлів з настільних комп’ютерів, серверів або будь-якої іншої комп’ютерної системи, яка містить жорсткі диски фром-фактору 3,5” для зберігання даних. Datarecovery.org.ua є лідером у відновленні даних в західному регіоні, з повнокомплектною лабораторією. Ми пропонуємо найкращий набір можливостей для безпечного та доступного відновлення даних.

Причини поломки даних дисків:

Фізичні проблеми, пов’язані з падінням або ударом по корпусу диска/комп’ютера:

Пошкодження головок читання / запису

Диск вмикає двигун, чути клацаня (удари блоку магнітних головок БМГ по обмежувачу руху) декілька разів, а потім двигун виключається. Це призводить до запилу поверхні пластин

Запил поверхні пластин.

Відбувається при пошкоджені блоку магнітних головок внаслідок падіння,  ударів,  деформації корпусу приладу, або розшарування захисного покриття активної поверхні головки читання / запису

Пошкодження плати електроніки (PCB)

Несправний контролер шпиндельного двигуна. В наслідок перепаду напруги (перехідних процесів, пульсацій)  блоку живлення. На деяких моделях дисків призводить до згоряння комутатора / підсилювача блоку магнітних головок. Диск не бачиться в системі. Компютер може не вмикатись (Коротить по живленню)
Пошкоджений інтерфейс, наприклад, роз’єм АТА або SATA
Пошкоджений запобіжник
Пошкоджені елементи на платі (конденсатори, резистори, котушки чи інші елементи)

Відмова читання чи запису головок диска,  викликає клацання, що не призводить до руйнування пластин.
Електромагнітне ураження викликають клацання, не призводить до руйнування пластин.

Логічні проблеми з диском

Пошкоджений MBR (Master Boot Record) – логічна проблема або  бед-блоки на поверхні

Пошкоджена таблиця розділів – логічна проблема або  бед-блоки на поверхні

Помилка кеш-пам’яті

Багато жорстких дисків мають одразу декілька проблем при несправності, і немає двох абсолютно однакових випадків втрати даних. Ось чому інженерна експертиза відіграє таку величезну роль у відновленні даних на жорсткому диску.

Ми розглядаємо кожен випадок індивідуально, використовуючи оптимізований процес, аналізуючи різні фактори, включаючи модель жорсткого диска, вік, оновлення програмного забезпечення та сценарій відмови, щоб створити відповідний план відновлення.

Наш інженер має доступ до ряду спеціалізованих інструментів, які дозволяють нам безпечно та ефективно відредагувати прошивку на жорсткому диску, замінити головки для читання / запису та інші компоненти.

Коли ви втрачаєте дані, потрібно працювати з кваліфікованими фахівцями, які розглядають вашу справу серйозно.